O nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy grupką młodych mam dla których wychowanie dziecka stało się pasją. Wszystkie na co dzień mieszkamy w Olsztynie. Dla tego na stronie przeczytacie dużo informacji na temat tego jakie to wspaniałe miejsce. Oprócz tego znajdziecie tu także sporo informacji które pomogą wam w wychowaniu dziecka. Każda z nas jest inna, każda ma swój sposób i pomysł wychowawczy jednak wspólne rozmowy i pomysły inspirują nas. Mamy nadzieje że na stronie znajdziecie informacje które pomogą wam rozprawić się z wątpliwościami, problemami i trudnościami rodzicielstwa.

 Marta Wrędzel

Marta – mama 8 letnie Zosi. Od wielu lat pracuje jako nauczycielka w szkole podstawowej. W swojej pracy spotyka wiele dzieci i widzi jak bardzo różnią się od siebie. Dlatego bardzo często powatarza że nie można mierzyć dzieci jedną miarą. Prywatnie wielka fanka Gry o tron oraz fanatyczna jazdy na rowerze. Kiedy tylko ma możliwość stara się pokonać spore ilości kilometrów. Dzięki takim wyprawom poznała wiele ciekawych miejsc o których przeczytacie na stronie.

 Karolina Nowak

Karolina – mama 5 letniego Kuby. Zawodowo można o niej powiedzieć bizneswomen. Pracuje na kierowniczym stanowisku w jednej z większych korporacji działających w naszym województwie. Za wszelką cenę stara się udowodnić że kariera nie musi przekreślać macierzyństwa i odwrotnie. W wolnej chwili uwielbia spać. Czyta także dużo książek. Jej teksty na stronie bardzo często będą podparte naukowymi badaniami o których przeczytała.

 Maja Szymkowiak

Maja – mama 6 letniej Ani. Pani manager jednego z najpopularniejszych butików w Olsztynie. Jej świat to moda i macierzyństwo. Bez wątpienia Ania wygrałaby konkurs na najmodniej ubrane dziecko. Poza modą wielka fanka literatury poświęconej rodzicielstwu. Mamy wrażenie że chyba przeczytała wszystko w tej tematyce. Prawdziwa specjalistka. W wolnej chwili ogląda seriale i gotuje. Jej ulubiona kuchnia to ta pochodząca z Włoch.

Mam nadzieje że na informacje o nas pomogą wam zrozumieć czym się zajmujemy. Wszystkie pytania można kierować za pomocą formularza kontaktowego lub przez kontakt@tapetyinaklejki.pl.